532

Notebook Servis Bakım Onarım Hizmeti Nedir?

33 görüntülenme
Notebook Servis Bakım Onarım Hizmeti Nedir?

Gün geçtikçe gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde, her bir iş için özelleşmiş olan en az bir teknolojik cihaz bulunmaktadır. Bu durum yapılan işlerin çok daha hızlı ve hatasız olmasını sağlarken yanı sıra elimizin altında çok fazla cihaz bulunmasına sebebiyet vermekte. Üretilen her ürün zaman içerisinde gelen yeniliklere ayak uydurmakta zorlanırken, geçen zaman cihazların üzerinde deformasyon yaparak ilk günkü performansını göstermesine engel olur hale geldi.

Notebook Teknik olarak sahip olduğunuz cihazları upgrade ederek ömürlerini ve hizmet sürelerini uzatmayı sağlıyoruz. Böylece cihaz değişim için büyük bütçeler ayırmadan küçük dokunuşlarla önemli değişiklikler yapıyoruz.

Uluslararası Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman Forumu (WEEE) ‘nun 14 Ekim Uluslararası E-Atık Günü dolayısıyla yayımladığı rapora göre, dünya üzerinde ki e-atık miktarı yıllık 9 milyar kilogramı geçmiş durumda.

Hızlı gelişen teknolojinin negatif getirilerinden biri olarak görülen bu durum ülkemizde de aynı yönde seyretmektedir. Notebook Teknik olarak arızalanan cihazların tamirini gerçekleştirerek hem milli sermayemiz olan cihazların atık olarak değersizleşmesini engelliyor hem de kısa vadede yeni cihaz alımını erteleterek bütçenize dost oluyoruz.

Bakım – Onarım hizmeti olarak işletmenizde yada evinizde kullandığınız notebook,tablet,monitör vb. gibi teknolojik cihazlarınıza arıza tespiti, fiyat teklifi, bakım onarım işlemi olarak 3 ana başlıkta işlem yapmaktayız.

Notebook Teknik olarak dilerseniz arızalı cihazlarınızı gelip sizden teslim alabilir, tüm süreçler sonuçlandıktan sonra tekrar sizlere getirebiliriz. Dilerseniz teslimat işlemlerini anlaşmalı kargomuz ile siz de gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazınızın arızası her ne olursa olsun ilk tespit ve fiyat teklifi aşamaları ücretsizdir. Talebiniz doğrultusunda işlem yaptırabilir yada cihazınızı iade alabilirsiniz.

Onarım gören cihazlarınız iyi niyet kapsamında 3 ay firmamız tarafından onarım garantisine alınmaktadır.

Alanında uzman teknik ekibimiz laptop anakart tamiri, laptop lcd ekran tamiri, klavye ve touchpad değişimi, pil performans ölçümü ve değişimi, format ve lisanslama konularında profesyonel destek verebilmektedir.

Performans kaybı yaşayan cihazlarınızda ram artırımı, işletim sisteminin tekrardan kurulması, HDD-SSD dönüşümü hizmetlerimiz yıl içinde her gün gerçekleştirilmektedir.